• Töötame ööpäevaringselt 24/7

Ummistuste likvideerimine

Efektiivsed lahendused korteri- ja majasiseste ummistuste likvideerimisel.

Vajate kanalisatsiooni ummistuse likvideerimist ja torude läbipesemist või torustike videoruuringuid ? Pöörduge just meie poole! Operatiivsuse tagamiseks töötame võimalusel 24 tundi ööpäevas ja 7 päeva nädalas.

Ettevõtte tegevusalaks on sisekanalisatsiooni ummistuste likvideerimine nii era-, kui ka ärihoonetes. Kõrvaldame ummistused kasutades selleks professionaalseid tööriistu.

MEIE SAAME PAKKUDA

Korterisiseste ummistuste likvideerimine

Majasiseste ummistuste likvideerimine

Kanalisatsiooni survepesu

Rasvapüüdurite tühjendamine

Pakume rasvapüüduri tühjendamist ja puhastamist survepesuga. Rasvapüüduri efektiivse ja nõuetekohase töö tagamiseks on vajalik õigeaegne rasvaeraldaja tühjendus, puhastus ja hooldus. Lisaks tõhusama töö tagamiseks on mõistlik ja vajalik lisada elavbaktereid rasva laguprotsessi aktiveerimiseks ja ebameeldivate lõhnade eemaldamiseks.

Regulaarse ning nõuetekohase tulemuse saavutamiseks on võimalik sõlmida pikaajaline leping, mis on teenuse tellimisel eeliseks.

Rasvapüüdur

Kanalisatsioonitorude videouuring

 

Pakume kanalisatsioonitorude videouuringut torudele diameetriga 50-200mm. Videouuringuga  on võimalik tuvastada kanalisatsioonitorude probleeme ja rikkeid. 360 kraadi pöörlev ja filmiv kaamerapea tuvastab kõik torulekked, ummistused ja nende põhjused ning muud toru probleemid.

Solo Pro MiniWöhler vis 700

Kanalisatsioonipüstakute läbipesu

 

Pakume kortermajade vertikaalsete ja horisontaalsete kanalisatsioonitoru püstakute läbipesu. Püstakute läbipesu tagab hea ülevaate torude seisukorrast. Torustiku läbipesu võimaldav vältida ummistuste teket , tagab hea äravoolu ning on võimalik õigeaegselt tuvastada torurikked.

Survepesu

KÜSI HINNAPAKKUMIST

    Call Now Button